Opis

Zmiany miażdżycowe w naszym mózgu są bardzo groźne i niestety dotykają one oczywiście wielu osób starszych, ale i młodszych. Problem może leżeć nie tylko po stronie zbyt wysokiego poziomu złego cholesterolu. To również przekroczenie norm dla homocysteiny, aminokwasu, który bardzo niekorzystnie wpływa na naczynia krwionośne. Warto zajrzeć na stronę sklep.4active.eu, aby dowiedzieć się więcej na temat tego problemu.

Aby uchronić się przed problemami zdrowotnymi, należy przede wszystkim regularnie wykonywać badanie krwi na obecność homocysteiny. Nie jest ono ani skomplikowane, ani też kosztowne, a do tego można je wykonywać samodzielnie w domu, o czym także dowiemy się więcej, dzięki informacjom ze strony firmy 4Active. Ryzyka choroby miażdżycowej nie wolno bagatelizować i dlatego warto regularnie się badać.

Utworzono: 2018-07-31


Nazwa: 4Active

WWW: https://sklep.4active.eu/

Adres: Jana Pawła Woronicza, 12

Kod pocztowy: 31-409

Miejscowość: Kraków

Telefon: 123994334

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Dnia 2019-03-18 12:41:52 ontito napisał:
Dzięki usługom 4Active mamy możliwość wykonania badań bez wychodzenia z domu. Dobrym przykładem jest badanie mikroflory jelitowej, które pozwala wykluczyć np. kandydozę. Jak dla mnie to wygodny sposób.
Ocena: 3
s

INNE FIRMY

© 2019 | www.konkursamerigas.pl