Opis

Właściciele różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z handlem i usługami rozumie konieczność zabezpieczenia swoich domen i serwerów przed hakerami, jednak obawia się, że będzie to generowało duże koszty dla firmy. Szczególne obawy mają te osoby, które mają wiele subdomen, sądząc, że będą musieli kupić zabezpieczenia dla każdej z nich. Tymczasem prawda jest zupełnie inna, gdyż wystarczy jeden certyfikat Wildcard, aby zabezpieczyć domenę główną, subdomeny, a także stronę klienta podczas jakiejkolwiek operacji. Podczas przetwarzania danych certyfikat ten od razu szyfruje całą transakcję i nikt niepowołany nie jest w stanie niczego się dowiedzieć.

Kupując taki certyfikat ze strony hexssl.pl można mieć pewność szybkiej weryfikacji domeny, a także tego, że wszystkie subdomeny zostaną zabezpieczone jednym certyfikatem z jednego adresu IP, co ułatwi ich zarządzanie i zaoszczędzi czas i pieniądze, przy czym liczba sundomen nie jest limitowana.

Utworzono: 2018-03-13


Nazwa: Hexssl

WWW: https://www.hexssl.pl

Adres: Wita Stwosza, 16

Kod pocztowy: 50-148

Miejscowość: Wrocław

Telefon: +48.717575195

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Dnia 2018-06-25 09:37:56 sekuritux napisał:
Certyfikat wildcard od Hexssl zastosowałem niedawno. Myślę, że konieczna forma na poprawę bezpieczeństwa strony internetowej.
Ocena: 4
s

INNE FIRMY

image
Firma Wielobranżowa Ściskpol
Miłostowska, 26
Kwilcz

Szczegóły

© 2018 | www.konkursamerigas.pl