Opis

Gdzie lepiej można zaprezentować swoją działalność, jeśli nie w internecie? Ale aby tak się stało, strona, którą będziesz się posługiwać, musi być doskonale dopasowana do twoich potrzeb, aby klienci od razu wiedzieli, czego mogą się spodziewać i czy warto z Tobą rozpocząć kooperację. Musi ona więc być nowoczesna i przejrzysta, zgodna z najnowszymi trendami w tej dziedzinie.

Jeśli potrzebujesz strony ze sklepem internetowym to najlepiej, jeśli odezwiesz się do pasjonatów cyberprzestrzeni ze strony netpix.pl, dla których tworzenie sklepów internetowych to hobby. W Rzeszowie działają od niedawna, lecz od zawsze ich pasją było tworzenie stron i sklepów internetowych, a żeby robić to perfekcyjnie, w ich szeregach jest specjalista od handlu internetowego i komunikacji niewerbalnej, który doradza ciekawe rozwiązania. Każdy sklep i każda strona zaprojektowana przez nich jest wyjątkowa i oparta na doświadczeniu i pomysłach klienta i twórców.

Utworzono: 2018-01-27


Nazwa: NETPIX

WWW: http://netpix.pl/

Adres: Jasielska, 14

Kod pocztowy: 35-504

Miejscowość: Rzeszów

Telefon: +48 791 840 586

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Dnia 2018-05-30 08:07:51 KordianMit napisał:
Tworzenie sklepów internetowych z firmą NETPIX to czysta przyjemność. Bezproblemowo poradzili sobie z dwoma sklepami dla mojej firmy.
Ocena: 5
s

INNE FIRMY

image
GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda
Wincentego Danka, 8
Kraków

Szczegóły

image
Firma Wielobranżowa Ściskpol
Miłostowska, 26
Kwilcz

Szczegóły

© 2019 | www.konkursamerigas.pl