Opis

OAZA jest ośrodkiem wspomagającym wszystkich uzależnionych w walce z nałogiem. Dzięki doświadczeniu najlepszych specjalistów pacjenci będą mogli na nowo powrócić do normalnego życia bez przymusu spożywania nadmiernej ilości alkoholu lub robienia nałogowo zakupów. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień poleca skorzystanie zarówno z leczenia ambulatoryjnego, jak i stacjonarnego. Każda osoba będąca uzależniona od:

  • alkoholu,
  • narkotyków,
  • zakupów,
  • hazardu,
  • komputera

może poddać się leczeniu u specjalistów w klinice. Ośrodek jest zlokalizowany w bardzo dogodnym miejscu, gdzie łatwo o wyciszenie i skoncentrowanie się jedynie na walce z nałogiem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, która znajduje się na stronie klinika.osrodek-oaza.pl. w kategorii "galeria" można zobaczyć zdjęcia całej kliniki dla lepszego zapoznania się z wyposażeniem oddziału.

Utworzono: 2018-03-28


Nazwa: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Adres: Ługowiska, 1

Kod pocztowy: 87-850

Miejscowość: Choceń

Telefon: 721 70 70 70

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Dnia 2018-08-08 13:15:20 atesadoun napisał:
W tym ośrodku leczenia uzależnień można uzyskać fachową pomoc. Przekonałem się o tym, jak mój wujek tam trafił na odwyk i leczenie, bo nie mógł sobie poradzić z piciem alkoholu. Pobyt w tym ośrodku stał się dla niego pierwszym krokiem na drodze do normalności.
Ocena: 3
s

INNE FIRMY

image
P.H. ANCORA s.c. - Kobieca.eu
Rynek Nowomiejski, 12
Toruń

Szczegóły

© 2019 | www.konkursamerigas.pl