Opis

Uniwersalna emalia olejno-ftalowa od Śnieżki doskonale nadaje się do tworzenia warstwy ochronnej na drewnie, jak i elementach metalowych. Dzięki temu, że producent dostarczył szeroki wybór kolorów, klient może dobrać barwę, która najbardziej będzie odpowiadała jego oczekiwaniom. Jej dodatkowym atutem jest też szeroka możliwość wykorzystywania, w tym w budynkach służby zdrowia czy magazynach żywności.

Gdzie zaś można kupić ten produkt? Wystarczy wejść na stronę sklepu Ramii.pl, konkretnie pod link http://www.ramii.pl/pl/farby/supermal,49.htm, by zapoznać się z jedną z najlepszych ofert, dotyczących tej emalii. Atrakcyjne ceny to jednak tylko jeden z atutów tego sklepu. Co można w nim jeszcze znaleźć?

Przede wszystkim mnóstwo innych impregnatów, którymi zabezpieczy się drewno lub metal. W sklepie dostępna jest też szeroka gama farb, idealnych do odmalowania drewnianych mebli, jak i metalowych elementów. Jesteś ciekaw, co jeszcze możesz dostać w ich ofercie? Wejdź na stronę internetową i przekonaj się sam! Sklep gwarantuje klientom nie tylko obszerny katalog, ale też profesjonalną pomoc.

Utworzono: 2019-05-01


Nazwa: ramii

WWW: https://www.ramii.pl/

Adres: Zielona, 87 b

Kod pocztowy: 32-082

Miejscowość: Bolechowice

Telefon: 533 323 561

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
s

INNE FIRMY

© 2019 | www.konkursamerigas.pl