Opis

Interesują cię ciekawe, niebanalne i oryginalne stroje do wypożyczenia w Warszawie? Chcesz zrobić furorę na imprezie z motywem przewodnim? Wybierasz się na przyjęcie tematyczne? A może jesteś aktorem i poszukujesz jakościowego kostiumu na potrzeby przedstawienia teatralnego? Zajrzyj na stronę magicznykufer.pl i zapoznaj się z propozycją firmy Magiczny Kufer.

Wypożyczalnia dostarcza swoim klientom kostiumy i stroje, które powstają z pasją i zaangażowaniem. Dostępne są suknie, surduty barokowe. Klient może postawić na szlacheckie kontusze. Dzięki strojom, które urozmaicają ofertę wypożyczalni, można z powodzeniem oddać klimat, stylistykę określonej epoki historycznej. Ważne miejsce w asortymencie firmy zajmują również kostiumy karnawałowe, stroje bajkowe czy historyczne. Wypożyczalnia proponuje stroje zwierzaków oraz superbohaterów.

 

Utworzono: 2017-12-18


Nazwa: Wypożyczalnia Strojów Magiczny Kufer

WWW: https://magicznykufer.pl/

Adres: Cieszyńska, 6

Kod pocztowy: 02-716

Miejscowość: Warszawa

Telefon: +48 696 699 941

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Dnia 2018-08-28 15:01:46 ciofte napisał:
Wypożyczałem u nich między innymi kostium - kontusz szlachecki i dzięki niemu udało mi się przeistoczyć w szlachica na balu kostiumowym. Zrobiłem furorę na imprezie swoją stylizacją.
Ocena: 4
s

INNE FIRMY

image
Signum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o. Sp. k.
Wojciechowskiego, 40
Warszawa

Szczegóły

© 2019 | www.konkursamerigas.pl