Opis

Wzgórze Elfima zabiera dzieci w niesamowitą podróż do świata wyobraźni. To grupa animatorów, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją. Przekłada się to na wyjątkową kreatywność organizowanych zabaw, a także znakomitą interakcję z dziećmi podczas zabawy.
Animatorzy mogą pojawić się na różnego rodzaju wydarzeniach. Bawią dzieci podczas mikołajek, andrzejek, balików szkolnych itp. Mogą również uczcić święto małego jubilata. Jeśli szukasz animatora na urodziny dziecka w Krakowie, skorzystanie z usług firmy to doskonały pomysł! Jej animatorzy spotykają się z dziećmi na terenie całego województwa małopolskiego. Odwiedź stronę elfima.pl i dowiedz się więcej o działalności firmy.
Program zabaw dla dzieci organizowanych przez profesjonalnych animatorów obejmuje zazwyczaj liczne konkursy, robienie baniek w rozmiarze XXL, wiązanie baloników w różne kształty czy malowanie twarzy. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania zabaw tematycznych, np. wokół ulubionej postaci z bajki. Pomysł ten doskonale sprawdza się w przypadku urodzin.

Utworzono: 2019-03-12


Nazwa: Wzgórze Elfima

WWW: http://elfima.pl/

Adres: Krowoderskich Zuchów, 7

Kod pocztowy: 31-271

Miejscowość: Kraków

Telefon: 662-053-794

Napisz Opinię


Oceń Firmę (0 z 0 głosów)Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
s

INNE FIRMY

© 2019 | www.konkursamerigas.pl